Lo Lá Lá

My personal playlist

15. února 2012 v 23:28 | Lolalá
Už dlouho na to myslím. Trochu se začínám ztrácet ve svých písničkách. Jednak je to proto, že se ve svých písničkách v poslední době totálně ztrácim, druhak je to proto, že když si najdu něco nového, čase zase zapomenu, proč se mi ta skupina líbila a proč mi imponovala.
Takže tak.
A ano, vím, že to co je napsané nahoře nedává smysl. Není to překlep. A nemyslete si teď o mě, že jsem blbá, že to sem ještě jako píšu, protože to sem píšu hlavně proto, abyste si to právě nemysleli.
A nejsem blbá!
Většinou...
Let's do this! :-)

Lálálá

7. července 2011 v 19:18 | Lolalá
Greetings friends.
Menuju se Lolalá. Je mi 6 a náct a půl. Neumím morzeovku a neumím pískat na prsty. Jsem zlá, cynická a žeru děti. Nejvíce si vážím lidí, kteří mají své zásady, drží se jich a jsou sví. Dále jsem člověk. A taky lidsky voním. Ale někdy je dobrý, když voním jinak. Tak smrdím v Popocafépetlu v Praze, nebo v jiných pajzlech, kde hrají dobrou muziku. Oblíbení jsou Arctic Monkeys, The Kooks, U2, nepohrdnu The Velvet Underground nebo Reginou Spektor. Když prší nebo je hnusně, ležím doma a koukám na filmy. Můj osobní top mezi filmy je Moulin Rouge, Sherlock Holmes (2009) a Big Fish. Když mám náladu, ráda zabloudím i do pěkných romntických snímků jako 500 days of Summer. Miluju kavárenské prostředí, Prahu (zejména Kampu, Malou stranu a nábřeží). Na výstavy chodím nejraději do DOXů nebo do malých zapadlých galerií roztroušených po tmavých koutech Prahy. Dobře se učím to, co mám ráda, špatně se učím všechno ostatní.
Tuším, že víc vědět nechcete a nepotřebujete.

My personal playlist ♥Read the Printed Word!
 
 

Reklama