Hair, rain, sun!

23. ledna 2012 v 21:18 | Lolalá |  můj hloupej život
Letos poprvé jsem dnes měla pocit, že jaro se pomalu ale jistě zase letos vrátí. Vyšla jsem ze školy a bylo mi úžasně. Relativně zataženo, ale stále spousta světla, zima tak akorát, aby to člověku nevadilo, mírný větřík, který vám rozvětrává účes. Ach.
Dneska jsem šla domů a plánovala jsem si, jak moc toho pro jednou udělám. Jak se naučím spoustu chemie na zkoušení, biologii, jak si krásně zorganizuju práci.


A udělala jsem zase jedno velké nic. Jediné - upravila jsem fotky z hor a poslala je mým spolucestovatelkám. Byl to pěkný víkend.
Jediné, co je mi dnes tak nějak trnem v oku je moje máma, která se se mnou dneska pro změnu baví a aktuálně se asi rozhodla, že ví líp než já, co si myslim.
"To se to dneska ulevilo asi, když jsi nakonec nepropadla z tý chemie, co?"
"No, mami, mě se ulevilo spíš hned ve chvíli, kdy jsem odevzdala ten test a věděla jsem, že už to mám za sebou. Tak to už mi to v tu chvíli bylo jedno."
"To teda myslim, že tehdy ti to jedno nebylo!"
Jasně mami.
Díky, žes mi to vysvětlila. Fakt jsi mi zlepšila náladu.
Konečně zase pořádně chodím do divadla. Připadám si duševně strašně povznesená. Už chci zase číst a chodit na výstavy a být zase tak beztelevizní a bezinternetová jako jsem bývala. Mít tak víc času, všecko by bylo jednodušší.
To počasí je skvělý.
Ach!
 


Komentáře

1 K. | Web | 1. února 2012 v 10:25 | Reagovat

The Beatles ♥♥♥ :) aaano, celou dobu to vypadalo, že skoro žádná zima letos ani nebude, ale tento týden je tak šílená kosa! strašné a není sníh, strašnéé...
a k maminkám, já taky vždycky nadávala na svou a říkala jsem si jak je příšerná, ale neboj, potkala jsem už i mnohem horší (naštěstí cizí :D) - to zaprvé a navíc, každá maminka má občas svou 'náladu', při které všude kolem sebe vrhá blesky na všechny, kteří za nic nemůžou :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama