klídeček, klidňoučko

18. listopadu 2011 v 0:09 | Lalalá |  můj hloupej život
Já byla povětšinu života pěknej lůzr. Lůzrovala jsem tuhle, lůzrovala jsem támhle. Pořád jsem měla pocit, že o mě nikdy nikdo nestál a že jediný co mám, je svejch pár švestek, kamarádek a svůj malý uzlíček ironie. Včera u mě přespávala kamarádka. Do dvou do rána jsme sjížděly filmy, pak jsme si lehly a strašně se zakecaly. A pak jsme začaly mluvit o jejím vztahu. A jak mluvla, já jsem k tomu pořád neměla co říct, protože kluka se vším všudy jsem v podstatě pořádně nikdy neměla. Pubertální pseudochození: "pusa, drželi jsme se za ruce!" nepočítám.
Připadala jsem si docela dlouho docela blbě. A tak nějak nezúčastněně. Potom jsem si vzpomněla na jednu story z pátý třídy, když jsme spolu na škole v přírodě tanovali ploužáka a on mi pak dal k Vánosům hnusnýho plastovýho pejska a byla to fakt děsná dětská love story.
A pak jsem si vzpomněla na všechny kluky, který se mě snažili sbalit. (Hah)
Jak jsem nad tím přemýšlela, došlo mi, že nikdy nebyla chyba na jejich straně! To já jsem nikoho z těch kluků pořádně nechtěla! A když jo, dopadlo to tak trapně, že mi z toho bylo do kašle.
Je problém věčně samotnejch holek v tom, že jsou moc vybíravý? A jaký mám já sakra právo na to být vybíravá, s mim ksichtem a povahou?
Dala jsem si takové malé předsevzetí.
Nehledat na druhejch chyby.
Bude to pro mně heroický výkon, protože od deváté třídy si na svojí kritičnosti relativně zakládám, ale já už nechci hledat na lidech to špataný! Chci být taková, že když potkám člověka, neřeknu o něm, že je infantilní, ale že je svůj a že má duší dítěte. (Proboha teď se tak sama sobě směju, že jenom čekám, kdy mi z bránice vyběhne malá Lola, postaví se přede mě, ukáže si na mě a umře smíchy.)
Děcka, jsem děsnej lůzr.
Podporujte divadlo, podporujte hudbu, podporujte kino Aero, podporujte filmy a podporujte své přátele.
Perfect day.
Just perfect.
I když perfect neni, tvařte se tak, jako že je a neřikejte tomu přetvářka, ale optimismus!
Míj a lášku.
L.
PS: Ještě jeden podzim od nás ze zahrádky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama