Jediná pravá limonáda je točená malinovka!

3. září 2011 v 22:57 | Lolalá |  můj hloupej život
Je zvláštní, jak se lidem mění nálady i podle počasí. Na mě v posledních dne doléhá poprázdninová deprese, která se kombinuje s poprázdninovou zamilovaností a následnou extází. Raz, dva, tři, maniodepresivní psychóza je naprosto běžná věc, čtyři, pět, šest.
Poprázdninová deprese: Letos se mi vůbec nechce do školy. Každý rok jsem se svým způsobem těšila. Hlavně na kamarády a možná částečně i na ten režim. Vím, že mi tak po měsíci začne ten stereotyp lézt na mozek, nicméně o prázdninách mi potom chybí. Je to se mnou těžké. Nejvíc mi teď vadí ty vyhlídky. Vyhlídky na hromady učení, zkoušení a testů. A pak vyhlídky na spoutu peněz vyhozených za učebnice, za sešity a za všechny tyhle pitominky do školy. Ach. Radši bych si koupila svetry na podzim.
Ke všemu se mi zase zdá, že jsem zoufale neoriginální a nejsem svá. Pořád koukám na Audrey Tatou, pořád hledám dobrou hudbu. Zase se snažím změnit.
A navíc strašně závidím. Neskutečně závidím helce, která si umí život zařídit, tak, jak chce. Asi má ostřejší lokty než já. Hlavně je ale děsně nafoukaná. A tak se, milé děti, dosahuje kýženého úspěchu. TRUE STORY.
Poprázdninová extáze: Vážně jsem naprosto ztracená. Píšu si po rukou, po lýtkách a po stehnech. Kreslím si na kousky papíru. Píšu všude.
Pro Perty O.F. Elli ot.
Property of Elliot.
Mám sny. Sním o různých bizarních situacích. Normálně se mi sny vůbec nezdají. Je to asi hlavně proto, že v posteli se má správně jen spát a já si tam píšu deník, úkoly, učím se tam, sleduji tam filmy, poslouchám tam muziku. Trávím tam tak 70% času, který trávím doma. Teď jsem u babičky. A zdají se mi sny. Miluju sny. A ze všeho nejvíc miluju sny o Elliotovi. Nikdy se mi nezdá nic konkrétního, spíš jenom takové scénky. Mám je ráda. Mám ho ráda.
Postupně se zaprodávám hudbě. Chci hrát na akordeon, na saxofon, na klavír a na housle. Housle už asi nikdy nestihnu, na klavír se tak nějak samoučím čas od času doma. Saxofon bude zřejmě můj nesplněný sen. Chci se zapsat do hudebky na akordeon. Miluji ten zvuk. Miluju Yanna. Hlavně kvůli jeho skladbám chci na akordeon hrát. Ach.

To je zhruba vše, co jsem chtěla sdělit.
Jo, ještě něco.
Kdo nedokáže obdivovat, je hlupák.
V. Goethe
Na závěr směs fotek z posledních dní.
 


Komentáře

1 Milli | Web | 4. září 2011 v 14:56 | Reagovat

Zajímavé! sny jsou vubec nejlepší věc.. dneska jsem se ani enchtěla probudit:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama